ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ......

Νέο μέλος στην παρέα μας; Μίλησε μας για σένα!
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2013, 17:12

ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ......

Δημοσίευση από blue_sea » 14 Ιούλ 2013, 17:25

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ..ΕΙΜΑΙ Η ΤΖΕΝΗ..ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΛΟΣ!!ΝΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ!!!ΛΟΙΠΟΝ...ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑ ΠΑΧΥΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ..ΕΚΑΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ 86 ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΥΨΟΣ 1.70 ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 64.ΝΑΙ..ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ...ΜΕ ΔΙΑΤΡΟΦΗ 6 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΧΑΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΙΛΑ.ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΧΑΛΑΡΩΣΗ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΣΑΓΩΓΟΥΣ...ΟΧΙ ΜΕΓΑΛΗ..ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ..ΣΥΝ ΝΑ ΧΑΣΩ ΑΛΛΑ 5 ΚΙΛΑ...!!!!ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΛΛΑ Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΚΟΛΛΗΣΕ...ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΤΗΝ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ....ΕΙΧΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΣΕ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΥΛ ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕ ΕΚΕΙΝΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΕΝΤΟΝΟ...ΚΑΤΙ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΒΑΡΙΕΜΑΙ..ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ....ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΣΑΝ ΟΝΕΙΡΟ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ. :?

Άβαταρ μέλους
 
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: 11 Ιούλ 2011, 23:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ......

Δημοσίευση από GiorikasGR » 14 Ιούλ 2013, 21:02

Γεια σου Τζένη και καλωσόρισες στη σελίδα μας!! :)
Έκανες πολύ καλή προσπάθεια και μπράβο σου! Αλλά για να μην πάει χαμένη, καθώς και για να έχεις τα επιπλέον αποτελέσματα που θέλεις, θα πρέπει να εντάξεις στη ζωή σου απαραίτητα τη γυμναστική! Ξεκινώντας σε ένα γυμναστήριο θα ήταν μια καλή αρχή για να αποκτήσεις κάποιες βάσεις και να μάθεις διάφορες ασκήσεις. Από την άλλη, θα μπορούσες να γραφτείς και σε κάποιο ομαδικό πρόγραμμα γυμναστικής (π.χ. fitbox, crossfit, spinning), το οποίο να το κάνεις πιο ευχάριστα χωρίς να βαριέσαι.
Επίσης, μπορείς να ασχοληθείς με τα προγράμματα λειτουργικής γυμναστικής και HIIT που παρουσιάζουμε στο my-Fitness.gr, τα οποία μπορείς να κάνεις ακόμα και στο σπίτι σου ή στην ύπαιθρο!
«Νους υγιής εν σώματι υγιεί»
No pain!


Επιστροφή στο Νέα Μέλη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 3 επισκέπτες